Hakkımızda

Mobilyacim İnegölden Hakkımızda

         TÜRKİYE'NİN ÖNCÜ E-MOBİLYA MAĞAZASI ! Kıymetli dostlar; 2011 yılı son baharında büyük bir heyecanla başladığımız online mobilya satışıyla şimdiye kadar sizlere İnegöl Mobilyasını en ekonomik ve en kaliteli bir şekilde ulaştırdığımız inancındayız.. Bizim firmamızın en büyük özelliği, kendi ürettiği mobilyaları sergilemesindir. Yani hiç bir aracı firma olmadan, direk fabrikadan halka satış yapıyoruz. Bu sayede mağazalardan 5.000 TL'ye aldığınız bir mobilyayı, bizden %50 indirim ile yani etiket fiyatınız yarısına 2.500 TL'ye satın alabiliyorsunuz. Ürünlerimizi yakından incelemek için İnegöl'deki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Bizden satın aldığınız ürünlerinizi, anlaşmalı nakliye (Kargo) şirketleri ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun, evinize kadar teslim ediyoruz. 


        Türkiye'nin Mobilya Başkent'i İnegöl'de üretilen  tüm mobilya çeşitlerini siz kıymetli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaştırmak ve daha kurumsal oluşuma kavuşmak amacı ile şirketimiz yeni bir yapılanmaya girmiştir.  İnegöl'de üretilen, Yatak Odası, Yemek Odası, Modern ve Avangarde Koltuk Takımları, Köşe Koltuk Takımları, Genç Odası Takımları, Aksesuarlar ve Mobilyaya dair çeşitli ev gereçlerini online satışa sunar. Türkiye'nin Mobilya Üretim Merkezi olarak kabul edilen İnegöl'de ekonomik, orta segment ve lüks olmak üzere çok çeşitli Mobilya Modelleri üretilmektedir. Üretilen Mobilyalar ise yurdun dört bir yanına sevk edilerek perakende mobilya satış mağazalarında satışa sunulmaktadır.


           Biz de ürettiğimiz yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuk takımları, düğün paketleri vb. ürünlerin bir kısmını Online Mağazamızda satışa sunmaktayız. Şimdiye kadar olduğu gibi, mağaza giderlerini ortadan kaldırarak tüketiciye sunduğumuz İnegöl Mobilya Modellerini, daha ekonomik fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz.  Kaliteli Mobilyayı Ucuza sunmaya devam ederken, İnegöl'e uzak olan bölgelerede İnegöl'e yakın illerde olduğu gibi  montaj hizmeti vermeye çalışacağız. İnegöl'de gün; mobilya ile başlar, mobilya ile biter.